Кальцикер ⎼ міцність та здоров’я ваших кісток!

Коли нас змушували їсти сир у дитинстві та пити молоко ⎼⎼ це все було не дарма. Саме у молочних продуктах знаходиться багато кальцію ⎼ будівельного матеріалу нашого організму.

Однак молока не завжди нап’єшся достатньо, а рівень кальцію тримати потрібно. Для цього і був розроблений Кальцикер ⎼ харчова добавка, що містить достатню кількість цього елементу для певного віку людей.


Яка норма: скільки кальцію потрібно вживати для нормального функціонування організму?

Все дуже залежить від віку. Адже в деякі періоди нашого життя кістки пришвидшують свій ріст(підлітковий вік), а в деякі ⎼ схильні до руйнування. Нижче ми наведемо таблицю, за якою ви можете дізнатися, скільки кальцію вам необхідно споживати на добу. 

Дитяча норма кальцію
 • Перші пів року ⎼ 200 мг кальцію на добу;
 • До року ⎼ 260 мг;
 • Від 1 до 3 років ⎼ 700 мг;
 • Від 4 до 8 років ⎼ 1000 мг;
 • Від 9 до 18 років ⎼ 1300 мг.

А що для дорослих?
Тут простіше ⎼ організм уже не знаходиться у стадії швидкого та активного росту, тож можна споживати кальцію трохи менше ⎼ 1000 мг на добу.

Однак є ще певні категорії. Це люди похилого віку, вагітні жінки та жінки, що практикують грудне вигодовування. Норма кальцію тут трішки вища.

 • Жінки від 50 років ⎼ 1200 мг на добу;
 • Чоловіки від 65 ⎼ 1200 мг на добу.

Жінкам збільшити кількість кальцію необхідно дещо раніше ніж чоловікам. Річ у тім, що під час менопаузи ця речовина швидко вимивається з організму.

 • Вагітні жінки ⎼ 1300 мг;
 • Грудне вигодовування ⎼ 1500 мг.

Кальцикер ⎼ для будь-якого віку!

Кальцикер ⎼ це комплекс солей та кальцію, що легко та якісно засвоюються в організмі. Засіб має декілька форм випуску. Це дозволяє підібрати найкращі препарати з кальцієм і вітаміном Д3.

Загалом, препарат має 3 форми випуску:
 • Кальцикер суспензія;
 • Кальцикер Форте;
 • Кальцикер Адванс. 

Кожен із цих варіантів вартий того, щоб дізнатися про них детальніше.

Кальцикер суспензія

Створений для найменших ⎼ Кальцикер дітям приймати можна вже з перших місяців життя. Препарат рекомендує Асоціація педіатрів України. Використовувати треба при недостатності кальцію у малюків, починаючи з першого місяцю життя.

Використання дуже зручне ⎼ це єдиний препарат, що створений у формі суспензії. 

У складі не тільки кальцій, а й вітамін Д3. Це допомагає кальцію засвоюватися краще та довше зберігатися в організмі малюка. 

Курс становить 2 місяці 2 рази на рік. Дозування визначає лікар-педіатр, в залежності від потреб та віку дитини. Можна застосовувати не тільки дітям, а й вагітним чи жінкам, які годують груддю.

Кальцикер Адванс

Кальцикер Адванс ⎼ біологічна добавка для старших. Його можна приймати підліткам та дорослим людям. 

Випускається у формі зручних желатинових капсул. Кількість прийому залежить від віку та особливостей розвитку організму.
Для кого він буде корисним?
⎼ для тих, хто не отримує достатню кількість  кальцію із харчових продуктів (у раціоні майже відсутні або повністю відсутні молочні продукти);
⎼ для підлітків, у котрих спостерігаються проблеми із розвитком опорно-рухової системи;
⎼ при проблемах системи травлення ⎼ іноді стінки шлунку та кишківника не засвоюють корисних елементів;
для тих, хто часто споживає каву та чай ⎼ вони вимивають кальцій з організму.

Містить бор, цинк, магній, мідь та інші речовини, що сприяють розвитку та зміцненню опорно-рухової системи. 


Кальцикер Форте

Кальцикер Форте створений на основі молока буйволиці ⎼ це натуральний кальцій, який насичений вітаміном Д3. Таке поєднання дозволяє елементові засвоюватися краще.

Кальцикер Форте, як і звичайний Кальцикер, випускається у формі суспензії. Це дозволяє зручно застосовувати його при недостатності кальцію у немовлят.

Звернутися до біологічної добавки варто за декількох обставин. Саме вони визначають можливу недостатність кальцію.

 1. Пошкодження зубної емалі або зміна її кольору;
 2. 4-6 місяць вагітності. Саме тоді у плоду формуються зародки молочних зубів;
 3. Для жінок, що годують груддю ⎼ це потрібно для попередження проблем із кістками, нігтями та волоссям;
 4. Недостатнє вживання молочних продуктів;
 5. При захворюваннях травної системи, під час яких відбувається неякісне засвоєння кальцію.

Які є ще способи поповнення організму кальцієм?

Майже всі поживні речовини надходять до нас із їжею. Кальцій ⎼ не виняток. Давайте розглянемо, в яких продуктах його міститься найбільше.

Перша група продуктів ⎼ це молочні продукти. Батьки, дідусі та бабусі не дарма змушували нас у дитинстві пити молоко та їсти сири. Саме в них міститься найбільша концентрація кальцію.

Капуста ⎼ звичайна білокачанна, брюссельська, броколі ⎼ обирайте будь-яку та сміливо додавайте до свого раціону.

Насіння та горішки ⎼ особливо корисний кунжут. Можете навіть спробувати тахінну пасту ⎼ це такий соус на основі перемеленого кунжуту. Також не нехтуйте мигдалем та волоським горіхом. 

Чому краще обирати дієтичні добавки кальцію?

Річ у тім, що кальцій, котрий знаходиться у дієтичних добавках, засвоюється значно краще. Такі препарати часто містять у складі вітамін Д3, який допомагає кальцію засвоюватися краще та ефективніше. Тому вітаміни з кальцієм ⎼ найкраще рішення.

Форма дієтичних добавок дозволяє не думати про те, що треба включити до свого раціону. Уся необхідна кількість кальцію вже зібрана в капсулі чи у порції суспензії.

Дієтична добавка Кальцикер ⎼ сертифікований продукт. Купити Кальцикер можна в аптеках по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро та і в інших містах.


Кальцикер
Реклама лікарського засобу. РП МОЗ України № UA/2515/01/01. Перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем. Повна інформація про застосування та повний перелік протипоказань і побічних реакцій містяться в інструкції для медичного застосування препарату.

Кальцикер Форте
Реклама дієтичної добавки. Не є лікарським засобом. Перед застосуванням ознайомтесь листком-вкладишем та інформацією про наявність протипоказань та побічних реакцій.

Кальцикер Адванс
Реклама дієтичної добавки. Не є лікарським засобом. Перед застосуванням ознайомтесь листком-вкладишем та інформацією про наявність протипоказань та побічних реакцій.
Україна, Київ, пр. Академіка Глушкова, 42 Б
+380 44 526 64 86
+380 44 526 70 89
info@eurolifecare.com.ua
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ
ВАШОГО ЗДОРОВ’Я